Arı Yayıncılık’tan 2022 Model Yeni Akıllı Defterler!

Hem öğretmenlerin hem de öğrencilerin severek kullandığı Arı Yayıncılık Akıllı Defterler yenilendi! Matemito, Fenito, Türkçemino ve Sosyalimo Defterler hem kapak hem içeriğiyle değişerek yeni müfredata uygun zengin bir içerik oluşturuldu.

Arı Akıllı Defterim ile not tutma sıkıntısı yaşayan öğrencilerin ve konu yetiştirme telaşına giren öğretmenlerimizin işlerini kolaylaştırmak amaçlanmıştır.

Sayfa kenarlarındaki kutucuklarda konunun özeti ve önemli noktaları anlatıldı. Sayfa ortalarında konuyu görsel olarak (renkli, kavram haritaları, fotoğraflar, çizimler, haritalarla destekli) ön plana çıkaran bölümler hazırlandı. Alt bölümlere ise öğrencinin not tutması ve kendi düşüncelerini yazabilmesi için bölümler hazırlandı. Ayrıca Arı Akıllı Defterim de ünite sonlarında ünite kavram sözlüğü ile birlikte tüm ünitenin tekrarını yapabileceğiniz etkinlikler ve testler de bulabileceksiniz.

Arı Yayıncılık Akıllı Defterim Serisinde Hangi Kitaplar Var?

  • Arı Türkçemino Türkçe Defterim
  • Arı Matemito Matematik Defterim
  • Arı Fenito Fen Bilimleri Defterim
  • Arı Sosyalimo Sosyal Bilgiler ve İnkılap Tarihi Defterim

5-6-7-8. sınıflarıyla sizde Arı Yayıncılık Defterim Serisi‘ne ücretsiz kargo ve aynı gün sevkiyat fırsatıyla sahip olmak için hemen mağazamızı ziyaret edin!

Arı Yayıncılık Defterim Serisi için tıklayın.

kitapmagazasi