kitapmagazasi.com üzerinden aldığınız tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Tüm iade ve iptal talepleriniz için: iptal@kitapmagazasi.com adresine sipariş numaranız ile birlikte e-posta göndererek talebinizi oluşturabilirsiniz.

İade Politikamız – Değerli müşterilerimiz kitapmagazasi.com sizler için kaliteli hizmet ve çözümler ulaştırmaya çaba göstermektedir. Bu bağlamda yanlış ürün, hatalı baskı vb. sorunlarda koşulsuz iade almaktadır. Kırtasiye ve elektronik ürünlerde kullanılmış, yıpranmış ürünlerin iade kabul edilmemektedir. Mağaza görevlilerimiz bu ürünleri size gönderirken kontrol ederek ve kargoda zarar görmeyecek şekilde sevk etmektedir.

İade işlemlerimizde kargo ücreti alıcı tarafından ödenmelidir. Hasarlı ürünler için ise ilgili kargo firmasıyla beraber Hasar Tespit Tutanağı oluşturup, tarafımıza göndermelisiniz.

Geri Ödeme Politikası – Mağazamızdan yaptığınız alışverişlerde geri ödeme ödeme yöntemlerine göre değişmektedir. Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişlerde geri ödeme 1-3 iş günü içinde sağlanmaktadır. Kredi kartı ile yaptığınız alışverişler ise PAYTR Ödeme altyapısıı ile yapılmakta olup geri ödemeleriniz 1-7 iş gününü bulabilmektedir. Mağazamız ve PAYTR Ödeme Hizmetleri geri ödeme talebini bankanıza anında bildirmekte ve oluşturmaktadır.

Garanti Koşulları – Mağazamızdaki ürünler üretici firma garantisi altındadır. Elektronik ürünlerdeki yaşayacağınız teknik sorunlarda üretici firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.


Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden önce adınızı ve e-posta adresinizi girin.

Müşteri Hizmetleri

Oturumunuzu sonlandırmak istiyor musunuz?