Değerli kullanıcılarımız,

Kitapmagazasi.com olarak kişisel verilerin korunumu bizler için çok hassas ve önemli bir konudur. 6698 sayılı KVKK dahilinde sizlerin verilerinizi ne şekilde işlediğimizi ve koruduğumuzu bu metinde sizlere sunarız.

Siparişlerinizin oluşturulması, ürünlerin sunulması, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişler hakkında bilgi vermek, tarafınızdan gelecek destek taleplerine yanıt vermek, 3. kişilerin lojistik hizmeti sunması adına verileriniz tarafımızca işlenmektedir.

Bunlarla birlikte kampanya ve indirimlerden haberdar olmanız için elektronik posta yoluyla bültenler, güncellemeler ve yeni içerikler hakkında bildirimler ulaştırmak için bu bilgiler kullanılabilmektedir.

Bahsi geçen; e-posta yoluyla iletilen bülten ve bildirimlerden istediğiniz zaman (Aboneliğimi sil) çıkabilir, diğer hiç bir verilerinizin işlenmemesi için oluşturacağınız üyelik silme talebiyle de işbu sözleşmeden ayrılabilirsiniz.

Bu bilgiler tamamen kitapmagazasi.com’un müşterilerine daha iyi bir hizmet vermek için kullandığı veriler olup kesinlikle 3. kişilere satılmaz/paylaşılmaz.

Ödeme yöntemleri aracılığıyla elde edilen bilgiler ise muhasebeleştirilmesi için kullanılacaktır.

Tarayıcıların topladığı veriler ise çerezler olarak adlandırılmaktadır ve tarafımızca işlenebilecek veriler olmamaktadır. Bunlar sizin bilgisayarınızda depolanan basit verilerdir. Kitapmagazasi.com’un işleyişi için kullanılan ve kontrolümüzde olmayan harici bağlantılar ile bir ilişiğimiz olmayıp verilerinizin güvenliğini tehlikeye atmaması için azami gayret sarf edilecektir.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden önce adınızı ve e-posta adresinizi girin.

Müşteri Hizmetleri

Oturumunuzu sonlandırmak istiyor musunuz?