Hiper Zeka 8. Sınıf Hiper Fen Bilimleri Konu Anlatımlı Soru Bankası

-15%

102,00

Burhan Boztaş editörlüğünde Hiper Zeka 8. Sınıf Hiper Fen Bilimleri Konu Anlatımlı Soru Bankası 2022 ücretsiz kargo, aynı gün sevkiyat fırsatı ve kapıda ödeme imkanıyla sizi bekliyor!

  • Özenle hazırlanmış konu anlatımları
  • Hayatın içinden beceri temelli sorular
  • MEB müfredatına birebir uyumlu
  • Okula yardımcı ve sınavlara hazırlayan
  • QR kod ve mobil uygulama ile video çözümleri

102,00

Sepete ekle
Satın Al


Sipariş ve Teslimat Bilgileri
Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Hiper Zeka 8. Sınıf Hiper Fen Bilimleri Konu Anlatımlı Soru Bankası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ürün Açıklaması

Burhan Boztaş editörlüğünde, alanında uzmanlaşmış zengin yazar kadrosuyla hazırlanmış olan Hiper Zeka 8. Sınıf Hiper Fen Bilimleri Konu Anlatımlı Soru Bankası 2022 güncellenen baskısıyla mağazamızda yerini aldı!

Tablo ve grafiklerle net bir şekilde anlatılan konular, bu konu anlatımlarının pekiştirileceği özenle hazırlanmış etkinliklerle öğrenciler MEB müfredatının tüm bilgi ve yeterliliklerini sağlayacak. Hiper Fen Bilimleri Konu Anlatım&Soru Bankası aynı zamanda bu yeterlilikleri ölçecek nitelikli beceri temelli soru içeriğine ve video çözüm desteğine sahip.

Tablolar, grafikler, şekiller… Hiçbiri sana artık anlamsız gelmeyecek. Çünkü hepsini yorumlamayı, yeni nesil sorulara pratik yaklaşımları, eleştirel düşünmeyi ve muhakeme edebilmeyi öğreneceksin. Hem de akıcı bir dil ile anlatılan konu özetleriyle keyifle çalışacaksın. Sorular ve etkinliklerle kazanımlarını pekiştirecek, bilgilerini sorular üzerinde kullanmayı da öğreneceksin.

Bu kitaptaki beceri temelli sorular mantık&muhakemenin oldukça iyi işlendiği ve fen okuryazarlığına uygun ortam yaratan deneysel temelli bir yaklaşımla sunuluyor. Hiper Zeka 8. Sınıf Fen Bilimleri Konu Anlatımlı Soru Bankası aynı gün sevkiyat ve ücretsiz kargo fırsatlarıyla şimdi mağazamızda. Dilerseniz kapıda ödeme ile dilerseniz diğer güvenli ödeme yöntemleriyle hemen sipariş verin!

ISBN/Barkod

9786050391992

Yayınevi

Yazar

Branş

Fen Bilimleri

Tür

Konu Anlatım, Soru Bankası

Sayfa Sayısı

368

Video Çözüm

Var