Hız Yayınları 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlik Defteri

-15%

102,00

Özet konu anlatımıyla Hız Yayınları 5. Sınıf Kazanım Odaklı Sosyal Bilgiler Etkinlik Defteri aynı gün gönderim ve kapıda ödeme fırsatlarıyla mağazamızda! Hemen sipariş verin.

102,00

Sepete ekle
Satın AlSipariş ve Teslimat Bilgileri

Ürün Açıklaması

Özet konu anlatımlarıyla önce öğrenecek, etkinlik ve uygulama sorularıyla öğrendiklerinizi pekiştirecek ve ünite sonu testleri ile kendinizi sınayacağınız Hız Yayınları 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlik Defteri tüm sene boyunca en iyi dostunuz olacak!

MEB kazanımlarına uygun olarak hazırlanan Hız Sosyal Bilgiler Etkinlik Defteri sayesinde okul sınavlarına hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendireceksiniz.

Öğrenciler kadar öğretmenlerin de çok sevdiği Hız Yayınları Etkinlik Defterleri ders sırasında kullanabilecek çok iyi bir materyal olduğu gibi aynı zamanda akıllı tahta uyumlu.

Hız Yayınları‘nın defter kitap konsepti 5. Sınıf Sosyal Bilgiler Etkinlik Defteri mağazamızda yerini aldı, sizleri bekliyor. Hemen sipariş verin!

ISBN/Barkod

9786057814289

Yayınevi

Branş

Sosyal Bilgiler

Tür

Defter Kitap

Sayfa Sayısı

200

Video Çözüm

Var

src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-63985778-3" window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());