Hız Yayınları 6. Sınıf Fen Bilimleri Etkinlik Defteri

-15%

95,20

Özet konu anlatımıyla Hız Yayınları 6. Sınıf Kazanım Odaklı Fen Bilimleri Etkinlik Defteri aynı gün gönderim ve kapıda ödeme fırsatlarıyla mağazamızda! Hemen sipariş verin.

95,20

Sepete ekle
Satın AlSipariş ve Teslimat Bilgileri

Ürün Açıklaması

Özet konu anlatımlarıyla önce öğrenecek, etkinlik ve uygulama sorularıyla öğrendiklerinizi pekiştirecek ve ünite sonu testleri ile kendinizi sınayacağınız Hız Yayınları 6. Sınıf Fen Bilimleri Etkinlik Defteri tüm sene boyunca en iyi dostunuz olacak!

MEB kazanımlarına uygun olarak hazırlanan Hız Fen Bilimleri Etkinlik Defteri sayesinde okul sınavlarına hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendireceksiniz.

Öğrenciler kadar öğretmenlerin de çok sevdiği Hız Yayınları Etkinlik Defterleri ders sırasında kullanabilecek çok iyi bir materyal olduğu gibi aynı zamanda akıllı tahta uyumlu.

Hız Yayınları‘nın defter kitap konsepti 6. Sınıf Fen Bilimleri Etkinlik Defteri mağazamızda yerini aldı, sizleri bekliyor. Hemen sipariş verin!

ISBN/Barkod

9786057814159

Yayınevi

Branş

Fen Bilimleri

Tür

Defter Kitap

Sayfa Sayısı

216

Video Çözüm

Var

src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-63985778-3" window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());