Hız Yayınları 6. Sınıf Türkçe Etkinlik Defteri

-15%

126,65

Özet konu anlatımıyla Hız Yayınları 6. Sınıf Kazanım Odaklı Türkçe Etkinlik Defteri aynı gün gönderim, ücretsiz kargo ve kapıda ödeme fırsatlarıyla mağazamızda! Hemen sipariş verin.

126,65

Sepete ekle
Satın AlSipariş ve Teslimat Bilgileri

Ürün Açıklaması

Özet konu anlatımlarıyla önce öğrenecek, etkinlik ve uygulama sorularıyla öğrendiklerinizi pekiştirecek ve ünite sonu testleri ile kendinizi sınayacağınız Hız Yayınları 6. Sınıf Türkçe Etkinlik Defteri tüm sene boyunca en iyi dostunuz olacak!

MEB kazanımlarına uygun olarak hazırlanan Hız Türkçe Etkinlik Defteri sayesinde okul sınavlarına hazırlık sürecini en iyi şekilde değerlendireceksiniz.

Öğrenciler kadar öğretmenlerin de çok sevdiği Hız Yayınları Etkinlik Defterleri ders sırasında kullanabilecek çok iyi bir materyal olduğu gibi aynı zamanda akıllı tahta uyumlu.

Hız Yayınları‘nın defter kitap konsepti 6. Sınıf Türkçe Etkinlik Defteri mağazamızda yerini aldı, sizleri bekliyor. Hemen sipariş verin!

ISBN/Barkod

9786057814319

Yayınevi

Branş

Türkçe

Tür

Defter Kitap

Sayfa Sayısı

288

Video Çözüm

Var

src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-63985778-3" window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());