Karantina 1 – Birinci Perde

-30%

111,30

Kapak
Karton Kapak

111,30

Beyza Alkoç‘un efsane serisi Karantina 1 – Birinci Perde hızlı gönderim ve kapıda ödeme imkanıyla kitapmagazasi.com’da. Hemen sipariş verin.

Sepete ekle
Satın Al
Barkod: N/A Kategori: Etiket:

Ürün Açıklaması

Yıldızları görebilmek için duvarları arasında yaşadığımız evimizden vazgeçtik.

“Sadece bedenlerimizi değil, ruhlarımızı da karantinaya aldılar. Ne bu karantinadan çıkabiliyoruz, ne de birbirimizden ayrılabiliyoruz. Bundan sonraki tek savaşımız bu karantinadan kurtulmak. Kurtulduğumuzda da birlikte olacağız, ama özgür…Savaş bitti, ve biz sağ kaldık.Savaş bitti, ve biz hâlâ ayaktayız.”

Zeynep, yeni okuluna başladığı ilk gün kendini bir felaketin ortasında bulmuştu. Salgın bir hastalık nedeniyle okulu karantinaya alınmış, akşamında ise kendini okulun karanlık koridorlarında bir kız öğrencinin cesedinin başında bulmuştu. Üstelik yalnız değildi, onlar da yanındaydı; mahşerin diğer üç atlısı.

Bu, yalnızca bedenleri değil ruhları da karantinaya alınmış dört kişinin hikâyesi. Bu, onların özgürlüklerine ulaşmak için yaşadıkları esaretin hikâyesi. Bu, birbirlerinin her şeyi haline gelen, gökyüzündeki son yıldız yanıp kül oluncaya kadar birlikte olacaklarına söz veren dört arkadaşın hikâyesi. Bu, mahşerin dört atlısının hikâyesi.

Şimdi, bizimle misiniz?

Bilgiler

Yayınevi/Marka

Yazar

Sayfa Sayısı

448

Kapak

Ciltli, Karton Kapak

Serinin Tüm Kitapları

Müşteri Hizmetleri (Beta)