Nartest 7. Sınıf Yeşil Tane Tane İngilizce Step by Step The Champion English

-40%

Orijinal fiyat: 228,00₺.Şu andaki fiyat: 136,80₺.

Nartest Yayınları 7. Sınıf The Champion Tane Tane İngilizce mağazamızda yerini aldı! Aynı gün gönderim kolaylığıyla satın alın.

Sipariş Durumu: Stokta yok

Barkod: 9786052043981 Kategori: Etiket:

Ürün Açıklaması

Nartest 7th Grade Yeşil Step By Step The Champion English – Nartest 7. Sınıf Yeşil Tane Tane İngilizce

İngilizce dersini daha eğlenceli ve öğrenilebilir bir hale getiren; analiz, sentez, muhakeme ve yorumlama yeteneklerini geliştiren Nartest 7. Sınıf Yeşil Tane Tane İngilizce – 7th Grade Step By Step The Champion English.

Her ünite sonunda yeni nesil sorulardan oluşan testlerle ezberci anlayıştan uzak, verilen bilgilerin doğru yorumlanması mantığına dayanan sorularla yorumlama, düşünme ve analiz etme becerilerini geliştirecek sorular yer alıyor.

Vocabulary (Kelime) bölümü ünite içerisinde geçen kelimeler anlamlı gruplara ayrılarak, işinizi kolaylaştıracak sistematik bir bakış açısına sahip olmanızı sağlayacak. Grammer (Dil Bilgisi) bölümü ile her ünitede geçen MEB müfredatına uygun kazanımlar baz alınarak hazırlanan tablolu anlatım ve özet bilgiler edineceksiniz. Bunlarla birlikte konuyu pekiştirmenizi sağlayacak bir çok etkinlik ve test bulabileceğiniz Reading ve Unit Test gibi bölümlere sahip 7. Sınıf Tane Tane Yeşil İngilizce – The Champion Step by Step English tüm sene boyunca en iyi dostunuz olacak.

Yayınevi/Marka

Branş

Sınıf

Tür

Sayfa Sayısı

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden önce adınızı ve e-posta adresinizi girin.

Müşteri Hizmetleri

Oturumunuzu sonlandırmak istiyor musunuz?