Okyanus 7. Sınıf Master Fen Bilimleri Soru Bankası

-10%

108,00

Ücretsiz kargo ve aynı gün gönderim fırsatıyla Okyanus Yayınları 7. Sınıf Fen Bilimleri Master Soru Bankası kitapmagazasi.com’da! Kapıda ödeme veya güvenli kredi kartı ödeme yöntemleriyle hemen satın alın.

108,00

Sepete ekle
Satın AlSipariş ve Teslimat Bilgileri

Ürün Açıklaması

Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan Okyanus 7. Sınıf Master Fen Bilimleri Soru Bankası PISA, TIMSS, MEB örnek soruları ve LGS dikkate alınarak Beceri Temelli Eğitim modeline uygun bir şekilde hazırlanmıştır. LGS’nin analiziyle yeni sınav sisteminin daha çok günlük yaşam durumları içeren, üst düzey düşünme becerilerini ölçen sorulardan oluşmakta olup bu kitap ile tüm bu nitelikleri kazandıracak soruları çözmüş olacaksınız.

• Tablo ve grafik soruları,
• Deney ve gözlem soruları,
• Etkinlik ve modelleme soruları,
• Okuduğunu yorumlama soruları,
• Dikkat ve konsantrasyon soruları olmak üzere her bir soru tarzı ele alındı.

Tablo ve grafik yorumlama, eleştirel ve analitik düşünme, sayısal mantık ve muhakeme becerisini geliştirme, deneysel ve üst düzey düşünme becerilerini geliştirme yetisi kazandırmayı hedeflemiş 7. Sınıf Master Fen Bilimleri Soru Bankası ile artık en zor soruların üstesinden geleceksiniz.

Sınırları zorlayan soruları ile, özellikle derece yapmayı hedeflemiş öğrenciler için çok değerli bir kaynak olan Master Fen Bilimleri Soru Bankası nitelikli sorularıyla tercih edilebilecek en başarılı kitaplardan biri olup Editör Tavsiyesi kitapları arasında yer alıyor.

ISBN/Barkod

9786057832733

Yayınevi

Branş

Fen Bilimleri

Tür

Soru Bankası

Sayfa Sayısı

216

Video Çözüm

Var

src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-63985778-3" window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());