Okyanus 7. Sınıf Master Matematik Soru Bankası

-28%

129,00

Ücretsiz kargo ve aynı gün gönderim fırsatıyla Okyanus Yayınları 7. Sınıf Matematik Master Soru Bankası kitapmagazasi.com’da! Kapıda ödeme veya güvenli kredi kartı ödeme yöntemleriyle hemen satın alın.

Sipariş Durumu: Stokta yok

Barkod: 9786057832740 Kategori:

Ürün Açıklaması

Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan Okyanus Yayıncılık 7. Sınıf Master Matematik Soru Bankası PISA, TIMSS, MEB örnek soruları ve LGS dikkate alınarak Beceri Temelli Eğitim modeline uygun bir şekilde hazırlanmıştır. LGS’nin analiziyle yeni sınav sisteminin daha çok günlük yaşam durumları içeren, üst düzey düşünme becerilerini ölçen sorulardan oluşmakta olup bu kitap ile tüm bu nitelikleri kazandıracak soruları çözmüş olacaksınız.

Tablo ve grafik yorumlama, eleştirel ve analitik düşünme, sayısal mantık ve muhakeme becerisini geliştirme, matematiksel yetkinlik ve matematik okuryazarlığı kazandırma ve üst düzey düşünme becerilerini geliştirme yetisi kazandırmayı hedeflemiş 7. Sınıf Master Matematik Soru Bankası ile artık en zor soruların üstesinden geleceksiniz.

  • Problem Temelli Sorular
  • Sayısal Mantık ve Muhakeme Soruları
  • Oyun ve Etkinlik Temelli Sorular
  • Kodlama ve Güncel Teknoloji Soruları
  • Birden Fazla Kazanımı ve Beceriyi Ölçen Sorular
  • Üst Düzey Düşünme Becerilerini Ölçen Yeni Nesil Sorular

Sınırları zorlayan soruları ile, özellikle derece yapmayı hedeflemiş öğrenciler için çok değerli bir kaynak olan Master Matematik Soru Bankası nitelikli sorularıyla tercih edilebilecek en başarılı kitaplardan biri olup Editör Tavsiyesi kitapları arasında yer alıyor.

Yayınevi/Marka

Branş

Tür

Sayfa Sayısı

Video Çözüm

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden önce adınızı ve e-posta adresinizi girin.

Müşteri Hizmetleri

Oturumunuzu sonlandırmak istiyor musunuz?