Okyanus 8. Sınıf Master Fen Bilimleri Soru Bankası

-10%

Orijinal fiyat: 126,00₺.Şu andaki fiyat: 113,40₺.

Ücretsiz kargo ve aynı gün gönderim fırsatıyla Okyanus Yayınları 8. Sınıf LGS Fen Bilimleri Master Soru Bankası kitapmagazasi.com’da! Kapıda ödeme veya güvenli kredi kartı ödeme yöntemleriyle hemen satın alın.

Sipariş Durumu: Stokta yok

Ürün Açıklaması

Tamamı yeni nesil sorulardan oluşan Master Fen Bilimleri Soru Bankası PISA, TIMSS, MEB örnek soruları ve LGS dikkate alınarak Beceri Temelli Eğitim modeline uygun bir şekilde hazırlanmıştır. LGS’nin analiziyle yeni sınav sisteminin daha çok günlük yaşam durumları içeren, üst düzey düşünme becerilerini ölçen sorulardan oluşmakta olup bu kitap ile tüm bu nitelikleri kazandıracak soruları çözmüş olacaksınız.

Tablo ve grafik yorumlama, eleştirel ve analitik düşünme, sayısal mantık ve muhakeme becerisini geliştirme, deneysel ve üst düzey düşünme becerilerini geliştirme yetisi kazandırmayı hedeflemiş 8. Sınıf Master Fen Bilimleri Soru Bankası ile artık en zor soruların üstesinden geleceksiniz.

Sınırları zorlayan soruları ile, özellikle derece yapmayı hedeflemiş öğrenciler için çok değerli bir kaynak olan Master Fen Bilimleri Soru Bankası nitelikli sorularıyla tercih edilebilecek en başarılı kitaplardan biri olup Editör Tavsiyesi kitapları arasında yer alıyor.

Yayınevi/Marka

Branş

Tür

Sayfa Sayısı

Video Çözüm

Serinin Tüm Kitapları

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden önce adınızı ve e-posta adresinizi girin.

Müşteri Hizmetleri

Oturumunuzu sonlandırmak istiyor musunuz?