betpas giriş

escort antalya

Pruva Akademi 8. Sınıf Mühendis Kafası Matematik

ISBN/Barkod

Yayınevi

Branş

Matematik

Tür

Soru Bankası

Sayfa Sayısı

Video Çözüm

Var

Açıklama

Pruva Akademi 8. Sınıf Mühendis Kafası Matematik Soru Bankası

Ürün ön gösterimdedir ve en kısa sürede stoklarımıza girecektir.

Yeni eğitim modellemesine dair ortaokul grubunun en güçlü yayıncılıklarından biri olan Pruva Akademi‘den LGS öğrencilerine yepyeni bir kitap! Bir adım ileriyi hedefleyenler için Pruva Mühendis Kafası Matematik Soru Bankası.

“Geleceğin mühendislerine, doktorlarına ve bilim insanlarına özel soru bankası.”

Pruva Akademi

Sürekli kendini tekrarlayan sorulardan oluşan kitaplardan sıkıldınız mı? Hedeflerinize giden yolda hep bir adım daha ileriye ulaşmak isteyenlere özel hazırlanan bu kitap ile LGS matematik branşında farklı bir kabiliyet ve yeterlilik kazanacaksınız!

Öğrenme psikolojisinin 7 ilkesi baz alınarak hazırlanan ve bir ilk olarak karşımıza çıkan Pruva Akademi, 8. Sınıf Tüm Dersler Teke Tek Soru Bankası‘ndan sonra LGS öğrencileri için yine çok özgün bir kitap daha sunuyor.

MEB ve EBA örnek sorularına, PISA, TIMMS ve CEMC eğitim modellerine uygun olarak hazırlanan Mühendis Kafası, yeni eğitim sisteminin anlayışı olan beceri temelli soruları öğrencilere yüksek adaptasyon ile bunları çözümleyebilecek teknik altyapı becerilerini kazandırmayı hedefleyen bir işleyişe sahip.

Görsel anlamda zengin, grafik&tablo analiz/yorumlama sorularıyla birlikte sayısal mantık-muhakemenin0 çok iyi bir şekilde işlendiği Pruva Mühendis Kafası LGS öğrencileri için çok özel ve nitelikli bir soru bankası olarak mağazamızda sizleri bekliyor!

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Pruva Akademi 8. Sınıf Mühendis Kafası Matematik” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir