Sisin Sakladıkları – 1

-35%

42,25

İnsanları ve hayvanları kobay olarak kullananlara karşı girişilen nefes kesici bir mücadeleyi anlatan, bilim ve etik konularına eğilen çarpıcı bir roman.

 

Miyase Sertbarut‘un değerli eseri Sisin Sakladıkları – 1. Kitap en uygun fiyat ve hızlı gönderim fırsatlarıyla mağazamızda!

42,25

Sepete ekle
Satın AlSipariş ve Teslimat Bilgileri

Ürün Açıklaması

Kargaların kaç yıl yaşadığını biliyor musunuz? Kargaların genlerini insanlara aktarmaya çalışan genetikçiler… Genetik çalışmaların yapıldığı üs tüm bir yöreyi, insanları ve doğayı tehdit etmeye başlayınca; yaz tatilini teyzesinin köyünde geçirmekte olan İlay, arkadaşı Fuat ve teyzesinin, insanları kobay olarak kullananlara karşı giriştikleri nefes kesici mücadelesini anlatmaktadır.

“Sisin Sakladıkları heyecanlı bir roman; günümüzde geçen, çağı yakalamış, şimdinin çocuklarını kesinlikle çok heyecanlandıracak bir roman hem de. Bütün gençler için yaz tatili boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir kitap arıyorsanız Sisin Sakladıkları raflardaki yerini aldı.”
Radikal Kitap

ISBN/Barkod

9786052853252

Yayınevi

Yazar

Sayfa Sayısı

200

Sınıf

5. Sınıf, 6. Sınıf, 7. Sınıf, 8. Sınıf

Serinin Tüm Kitapları

src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-63985778-3" window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());