Tetra Yayınları 8. Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası

-9%

63,75

Tetra Yayınları 8. Sınıf LGS İnkılap Tarihi Soru Bankası ücretsiz gönderim, aynı gün kargo ve kapıda ödeme fırsatlarıyla kitapmagazasi.com’da!

  • Kazanım Pekiştirme Testleri
  • Ünite Değerlendirme Testleri
  • Yeni Nesil Örnek Sorular
  • Süreç Değerlendirme Sınavları

63,75

Sepete ekle
Satın Al


Sipariş ve Teslimat Bilgileri
Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tetra Yayınları 8. Sınıf İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ürün Açıklaması

TETRA Yayınları tarafından yayımlanan T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Bankası, 8. sınıf öğrencilerinin okul derslerinde ve LGS’de daha başarılı olması için özenle hazırlanmıştır. İçeriğinde bulunan özgün, yeni nesil sorularla eminiz ki T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersini daha çok seveceksiniz.

Hedefimiz, MEB tarafından her ay yayımlanan “Örnek Sorular” ve sınav mantığı göz önüne alınarak hazırlanan bu kitaptaki soruları çözdükten sonra LGS’de çözeceğiniz T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük sorularının size tanıdık gelmesi, bu sayede soruları daha rahat ve kendinizden emin çözmenizdir.

Alanında uzman yazarlar tarafından hazırlanan bu kitap, Millî Eğitim Bakanlığının T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersi 8. sınıf öğrencilerine yönelik tüm konu kazanımlarını içermekte olup sınavda karşınıza çıkabilecek her türlü soru tipini bünyesinde barındırmaktadır.

“Gelişime Hazır mısın?” parolasıyla yola çıkan TETRA Yayınları olarak amacımız, hem konu odaklı sorularda hem de yeni nesil sorularda yetkinliğinizi ve başarınızı arttırmak, LGS’de T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük dersinde soruların tamamını yanıtlamanıza yardımcı olmaktır.

ISBN/Barkod

9786056999239

Yayınevi

Branş

İnkılap Tarihi

Tür

Soru Bankası

Sayfa Sayısı

192

Video Çözüm

Var