Tetra Yayınları 8. Sınıf Paragraf Soru Bankası

-9%

63,75

Tetra Yayınları 8. Sınıf LGS Paragraf Soru Bankası aynı gün, ücretsiz gönderim ve kapıda ödeme imkanıyla mağazamızda, hemen sipariş verin!

  • Hızlı Okuma Teknikleri
  • Mantık-Muhakeme
  • Metnin Dil ve Anlatım Özellikleri
  • Paragrafta Anlam
  • Paragrafta Yapı

63,75

Sepete ekle
Satın Al


Sipariş ve Teslimat Bilgileri
Değerlendirmeler (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tetra Yayınları 8. Sınıf Paragraf Soru Bankası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ürün Açıklaması

Özgün ve nitelikli sorularıyla Tetra 8. Sınıf Türkçe Paragraf Soru Bankası mağazamızda! Kapıda ödeme, aynı gün kargo ve ücretsiz gönderim fırsatıyla hemen sipariş verin.

Prof. Dr. Ahmet Buran‘ın rehberliğinde ve alanında uzman yazar kadrosuyla tamamı video çözümlü olarak hazırlanan Tetra Paragraf Soru Bankası öğrenciye Türkçe’nin alt konusu olan paragrafı sevdirmeye ve her türlü soru tipini kavrayabilmesine olanak sağlamaktadır.

Hızlı Okuma Teknikleri, Mantık-Muhakeme, Metnin Dil ve Anlatım Özellikleri, Paragrafta Anlam ve Paragrafta Yapı gibi paragrafın tüm beceri ve gerekliliklerini kazandıran 8. Sınıf Tetra Yayınları Paragraf Soru Bankası LGS hazırlık sürecindeki öğrenciler için ilk tavsiyelerimizden biri.

Aynı gün sevkiyat, ücretsiz gönderim ve kapıda ödeme gibi güvenilir ödeme yöntemleriyle Tetra LGS 8. Sınıf Paragraf Türkçe Soru Bankası kitabını hemen sipariş edin.

ISBN/Barkod

9786056999260

Yayınevi

Branş

Paragraf, Türkçe

Tür

Soru Bankası

Sayfa Sayısı

176

Video Çözüm

Var