Zeka Küpü 7. Sınıf Matematik Soru Bankası

-30%

79,10

Zeka Küpü Yayınları Mantık Muhakeme Destekli 7. Sınıf Matematik Soru Bankası mağazamızda yerini aldı! En uygun fiyat, aynı gün gönderim ve kapıda ödeme fırsatlarıyla siparişinizi verin.

79,10

Sepete ekle
Satın AlSipariş ve Teslimat Bilgileri

Ürün Açıklaması

Mantık ve muhakeme destekli Zeka Küpü 7. Sınıf Matematik Soru Bankası ile okul sınavlarına en iyi şekilde hazırlanın! MEB örnek soruları baz alınarak hazırlanan, nitelikli ve özgün sorulara sahip, tamamı yeni sisteme uygun içeriğiyle en zor soruların bile üstesinden geleceksiniz.

Hücreleme sistemli, kazanım sıralı testleri ve başarı ölçme testleri ile sınanacak ve her kazanım testinde bir baraj sorusuyla karşılaşacaksınız. Bu baraj sorusu kazanımları edindiğinize yönelik en önemli noktalardan biri olacak.

Zeka Küpü 7. Sınıf Matematik Soru Bankası kitabının tamamını kapsayan mantık ve muhakeme destekli sorular, alanında uzman öğretmen-yazarlarca hazırlanan binlerce sorudan özenle seçilmiştir.

Zeka Küpü Yayınları Branş Soru Bankaları‘na dair:

  • Hücreleme Sistemi: Müfredatı oluşturan konular en alt kazanımlarına kadar ayrılarak öğrenmenin kolaylaştırılması amaçlanmıştır.
  • Kazanım Sıralı: Hücreleme sistemiyle işlenen kazanımlar müfredattaki sıralamaya uygun biçimde konu başlıklarına ayrılmıştır.
  • Baraj Aşamalı: Testlerdeki baraj sorusunu kazanımı öğrenen öğrenciler rahatlıkla çözebilecektir. Baraj sorusunu çözemeyen öğrencinin kazanımı gözden geçirmesi gerekmektedir.
  • Başarı Ölçme Testi: Ünite sonlarına yerleştirilen bu testler; özgün, nitelikli ve ayırt edici sorulardan oluşmaktadır.
  • Nitelikli Sorular: Testleri birbirinden farklı nitelikte olup kazanımı farklı yönleriyle ele alan içeriklere sahiptir.
  • Mantık ve Muhakeme Destekli: Kitabın tamamını kapsayan mantık ve muhakeme destekli sorularımız, alanında uzman öğretmenler tarafından hazırlanan binlerce soru arasından özenle seçilmiştir.
ISBN/Barkod

9786057534361

Yayınevi

Branş

Matematik

Tür

Soru Bankası

Sayfa Sayısı

200

src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=UA-63985778-3" window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date());