Arı Yayıncılık Neşeli Paragraf

150,00

Özel konseptli ortaokul öğrencilerine yönelik Arı Yayınları Neşeli Paragraf kitapmagazasi.com’da! Ücretsiz kargo, kapıda ödeme ve aynı gün gönderim fırsatlarıyla siz de hemen siparişinizi verin.

150,00

Sepete ekle
Satın Al
Ürün Açıklaması

Arı Yayıncılık‘tan yine harika bir kitap! 5-6-7. sınıflar için hazırlanmış özel konseptli paragraf kitabı Neşeli Paragraf mağazamızda.

Yeni nesil eğitimin gerekliliği olarak; paragraf artık sadece Türkçe branşının değil, diğer tüm derslerin de bir alt konusu, daha da doğrusu bir yeterliliği haline geldi. Liselere ve üniversitelere geçiş sınavları başta olmak üzere tüm merkezi sınavların her alanında karşımıza çıkan paragraf için ortaokul öğrencilerine uygun olarak özenle hazırlanmış Neşeli Paragraf kesinlikle çözülmeli.

Paragrafı Sevdiren Hoca Hamza Kaya bu kitabın asıl amacının okuyan; okuduğunu anlayan, yorumlayan ve sorgulayan bir nesil yetişmesine fayda sağlamak olduğunu belirtiyor. Bunun için kitaptaki “Paragraf Çocuk” eşliğinde paragrafın en neşeli hali ile anlatım sunuluyor.

Neşeli Paragraf, modern eğitimin bir gerekliliği olan okuma/anlama ve yorumlama becerilerinin geliştirilmesi için çok değerli bir kaynak olarak mağazamızın şiddetle tavsiyesidir.

Yayınevi/Marka

Yazar

Branş

Tür

,

Sayfa Sayısı

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?

Lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden önce adınızı ve e-posta adresinizi girin.

Müşteri Hizmetleri

Oturumunuzu sonlandırmak istiyor musunuz?